TEPLÉ PONOŽKY >

O Benami

Výrobou ponožek se zabýváme již od roku 1991. Jako malá rodiná firma jsme se zabývali výrobou pletených svetrů a ponožky byly součástí naší nabídky. Po dvanácti letech jsme zjistili, že ponožky jsou prostě lepší a začali jsme se věnovat již jen jejich výrobě. Stali se rodinnou tradicí a máme je již dokonce v genech napříč dvěmi generacemi.

A právě přístup nové generace byl startem počítačem řízené výroby ponožek z nových moderních a kvalitních funkčích materiálů. Umíme pro Vás utkat ponožky společenské a stejně tak i pro náročné sporty či pro módu, která Vás baví.

K výrobě využíváme moderní robotické stroje, které ponožku utkají od několika stovek kilometrových návinů nití až po finální výrobek. Roboto ji kompletně utká a také sešije, díky čemuž mají naše ponožy minimální švy a nikdy Vás nebudou tlačit a současně si zachovají skvělý tvar na noze.

Používáme materiály pouze prověřených firem EU, které se vyznačují vysokou kvalitou. Klademe důraz na ekologii a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

Milujeme ponožky a říkáme, že "to nejsou jen doplňky oblékání", ale že se jedná o důležitou součást osoby každého člověka ...vždyť i v nich děláte každý Váš krok!