Doprava již od 59 Kč
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na vrácení zboží
Odesíláme do 24 hodin

Výrobou ponožek se zabýváme již od roku 1991. Jako malá rodiná firma jsme se zabývali výrobou pletených svetrů a ponožky byly součástí naší nabídky. Po dvanácti letech jsme zjistili, že ponožky jsou prostě lepší a začali jsme se věnovat již jen jejich výrobě. Stali se rodinnou tradicí a máme je již dokonce v genech napříč dvěmi generacemi.

A právě přístup nové generace byl startem počítačem řízené výroby ponožek z nových moderních a kvalitních funkčích materiálů. Umíme pro Vás utkat ponožky společenské a stejně tak i pro náročné sporty či pro módu, která Vás baví.

K výrobě využíváme moderní robotické stroje, které ponožku utkají od několika stovek kilometrových návinů nití až po finální výrobek. Roboto ji kompletně utká a také sešije, díky čemuž mají naše ponožy minimální švy a nikdy Vás nebudou tlačit a současně si zachovají skvělý tvar na noze.

Používáme materiály pouze prověřených firem EU, které se vyznačují vysokou kvalitou. Klademe důraz na ekologii a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

Milujeme ponožky a říkáme, že "to nejsou jen doplňky oblékání", ale že se jedná o důležitou součást osoby každého člověka ...vždyť i v nich děláte každý Váš krok!